Hakkımızda

MSC Teknoloji, şirketlerin günümüz şartlarına ve ihtiyaçlarına cevap veren doğru sistemi artık yalın düşüncede bulabileceğinin bilinci doğrultusunda gelenekselden farklı bir yazılım ve teknoloji bakışı ile, bu ihtiyaçları karşılarken fark yaratmayı, şirketlerin verimlilik ve kapasitelerini artırarak rekabette daha güçlü bir şekilde yol alırlarken güvenilir ve inovatif bir çözüm ortağı olması gerektiği düşüncesi ile kurulmuştur.

MSC Teknoloji, 2007 yılından bu yana kazanmış olduğu sektörel tecrübeleri doğrultusunda şirketlerin çözüm ortağı olmuştur. Şirketlerin karmaşık iş süreçlerini optimize etmelerini ve doğru bilgiye daha hızlı erişim sağlamaları için kurumsal iş çözümleri yazılımları üretip, süreç, yazılım danışmanlığı ve eğitim hizmetleri sunmaktadır.

MSC Teknoloji, konusunda deneyimli eğitim, destek ve danışman ekipleri ile kullanıcılarının her türlü ihtiyacına yanıt verebilen geniş bir hizmet ağına sahiptir.

MSC Teknoloji, iş süreçlerinin analizi, tasarlanması, implementasyonu, kullanıcı eğitimleri ve teknik destek, özel yazılım geliştirme ve bakım konularında şirketinizin ihtiyaçları doğrultusunda sizlerle iş birliği içerisinde hizmet sunar.